Usługi ślusarskie

Nasi pracownicy profesjonalnie świadczą usługi ślusarskie w Warszawie i okolicach.

Ślusarz w przystępniej cenie wykonuje dokładnie usługi na terenie miasta Warszawa w dzielnicach: Centrum, Ursynów, Mokotów, Ochota, Bemowo, ale chętnie też udzieli porad oraz wykona zadanie w mieście Piaseczno.

Ślusarstwo to głównie (lokalizacja Warszawa) ręczna obróbka metali w chłodnej temperaturze, mająca na celu wykonanie metalowych przedmiotów ich montaż oraz czasami naprawę. Ślusarz pomaga między innymi w awaryjnym otwieraniu zamków do mieszkań, otwieraniu samochodów, serwisie drzwi i zamków. Projektujemy i tworzymy ogrodzenia, balustrady, bramy i wiele innych usług realizowanych na specjalne zamówienie.

Wykonujemy również prace remontowo ślusarskie na terenie całego miasta Warszawa a także w miejscowościach ościennych.

Współpracę świadczymy dla klientów prywatnych i dla wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z innymi podmiotami gospodarczymi, firmami budowlanymi, które potrzebują wsparcia i doradztwa w tym zakresie.

Jeśli więc interesuje Państwa ślusarz i usługi ślusarskie, który może pochwalić się wiedzą, doświadczeniem i przystępnymi cenami, warto zadzwonić do nas.

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.