Altany śmietnikowe

Pragniemy Państwu zaproponować jeden z naszych nowych produktów jakim są altany śmietnikowe i metalowe wiaty śmietnikowe. Zrealizowane projekty na terenie Warszawy mogą Państwo zobaczyć w zakładce "Realizacje".

W Warszawie i okolicach wykonujemy metalowe wiaty śmietnikowe z należytą starannością, przy użyciu najlepszych, najbardziej trwałych i wytrzymałych materiałów.

Aby nowoczesne osiedla wyglądały schludnie, estetycznie i czysto coraz częściej deweloperzy i inwestorzy zamawiają altany (wiaty) śmietnikowe. Pojemniki na odpady komunalne schowane w altanie.

Na wstępie dla zaspokojenia potrzeb Klienta nasi pracownicy przygotowują projekt, który wspólnie omawiamy a potem realizujemy z największą starannością. Wiaty i altany produkujemy na wymiar, zgodnie z zamówieniem złożonym przez klienta.

Altany śmietnikowe są zróżnicowane pod względem wyglądu i wymiarów. W naszej galerii mogą Państwo zobaczyć zrealizowane w Warszawie i okolicach altany i metalowe wiaty śmietnikowe .

W celu uzgodnienia szczegółów zamówienia, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia i wyzwania. Działamy na rynku od kilku lat, dzięki czemu możemy pochwalić się różnorodnymi realizacjami.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.