Balustrady i poręcze

Oprócz bram i ogrodzeń, tworzymy balustrady, balustrady kute, balustrady balkonowe i poręcze.  Produkując balustrady obsługujemy województwo mazowieckie w szczególności miasto Warszawa.  Przy produkcji zachowujemy najwyższe standardy jakości.

Są to wszelkiego rodzaju balustrady balkonowe, masowe i ozdobne. W ofercie znajda Państwo balustrady zewnętrzne i wewnętrzne, ze stali zwykłej i nierdzewnej, ocynkowane, łączone z drewnem, szkłem czy kamieniem, rurowe i profilowe.

Wszystkie balustrady i poręcze realizujemy w Warszawie z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu wszelkich naszych zasobów.
Swoją propozycję kierujemy zarówno do właścicieli jednorodzinnych budynków, jak i zarządców lokali wielorodzinnych, biurowych, mieszkalnych. Chętnie także nawiążemy współpracę z innymi firmami, które potrzebują produktów, typu metalowe poręcze. Prowadzimy nie tylko produkcję seryjną, świadczymy również usługi na indywidualne zamówienia.

Wyróżniającą się gałęzią naszej działalności, są realizacje nietypowe, z indywidualnym projektem, trudne i ambitne. Dlatego możemy śmiało podjąć się realizacji i projektów architektonicznych prywatnych i biznesowych.

Zapraszamy więc do składania zamówień na balustrady kute, balkonowe i poręcze.

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.