Obróbka metali

Obróbka metali to rodzaj procesów technologicznych, które mają na celu zmianę właściwości fizycznych i chemicznych metali. Taka obróbka metali odbywa się w naszej firmie na terenie Warszawy.

Na szczególną uwagę zasługuje wykonywanie konstrukcji ocynkowanych (lokalizacja Warszawa). Są to konstrukcje stalowe, które pokryte cienką warstwą cynku zabezpieczone są przed korozją i działaniem czynników atmosferycznych.

Przy realizowaniu zamówień specjaliści używają urządzeń typu: frezarki CNC, grawerki, elektrodrążarki, szlifierki płaszczyzn, otworów i wałków. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, z uwzględnieniem oczekiwań i specyfikacji naszych klientów.

Ocynkujemy każdą konstrukcję na zlecenie Klienta. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, z uwzględnieniem oczekiwań i specyfikacji naszych Klientów.

Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcia, doradztwa i zamówienia konkretnych usług, prosimy o kontakt.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.