Garaże zbiorcze

Zabudowa garaży zbiorczych w Warszawie zastosowanie znajduje przede wszystkim w budynkach wielorodzinnych, blokach, instytucjach publicznych i handlowych. Ta prosta a jednocześnie solidna konstrukcja sprawdza się wszędzie, gdzie mieszkańcy, klienci mają mieć zapewnioną ochronę. 

Wykonujemy funkcjonalne i trwałe boksy garażowe składające się ze ścianek działowych lub bram uchylnych oraz furtek wykonanych na wymiar.

Swoje usługi kierujemy do wszystkich zainteresowanych współpracą,  inwestorów, architektów, firm budowlanych, właścicieli istniejących już obiektów, którzy chcieliby zabudować garaże zbiorcze i dostosować je do obowiązujących wymogów.

W ofercie mamy nie tylko zabudowę garaży zbiorczych, ale także bramy i wszelkiego rodzaju osprzęt poprawiający funkcjonowanie bram i garaży.
Nasza oferta obejmuje oczywiście nie tylko montaż, ale przede wszystkim doradztwo, wsparcie na każdym etapie.

Oferujemy pomoc przy projekcie, profesjonalną wycenę, montaż a w końcu kontrolę i serwis.

Świadczymy usługi kompleksowo!

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.