Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowa świadczy usługi malowania ogrodzeń, balustrad, stolarki stalowej, aluminiowej, przęseł, bram. Na terenie Warszawy zapewniamy bezpłatny dojazd i wycenę. 

Mamy wykwalifikowana kadrę pracowników, którzy mogą zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług. Lakierujemy detale wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu. Lakiernia proszkowa wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia, dzięki czemu zapewniamy szybkość i wydajność.
Jako zalety współpracy z nami, możemy wymienić terminowość, niewysokie ceny, duży wybór kolorów, dużą odporność na warunki atmosferyczne malowanej powłoki.

Działamy na rynku ponad 20 lat oraz udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi oraz wyroby. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.