Drzwiczki szachtowe

Jedną z podstawowych funkcji drzwiczek szachtowych oraz zabudów szachtowych jest maskowanie wszelkiego rodzaju otworów technologicznych takich jak szachty technologiczne, kanalizacyjne, wodomierze, liczniki energii itd. w budynkach użyteczności publicznej, w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oraz przemysłowych.

Nasza firma oferuje Państwu wykonanie zabudów szachtowych i drzwiczek szachtowych. Z uwagi na najwyższą jakość naszych produktów takie rozwiązanie polecany szczególnie do zastosowania w pomieszczeniach o podwyższonym standardzie np. hotelach, biurach, halach handlowo-przemysłowych.

Swoją propozycję kierujemy do firm deweloperskich, inwestorów oraz osób prywatnych, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z ekspertami w tej dziedzinie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt. Z pewnością będziemy w stanie szybko wycenić zamówienie i zaproponować termin jego realizacji. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, wyróżnia nas cena, jakość i terminowość!

 

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.