Komórki lokatorskie

Projektujemy i wykonujemy metalowe komórki lokatorskie (lokalizacja: Warszawa) w podziemiu, dopasowane do oczekiwań i wymagań stawianych przez najnowsze budownictwo. Nasze metalowe komórki lokatorskie sprawdzają się idealnie w budynkach i blokach wielorodzinnych w Warszawie.

W skład oferty wchodzą słupki, przegrody, furtki. Wszystko solidnie zabudowane, bezpieczne a przy tym dobrze się prezentujące. Rodzaj i automatyka do komórek lokatorskich do uzgodnienia z klientem.

Metalowe komórki lokatorskie tworzymy przede wszystkim na zamówienie warszawskich firm budowlanych, inwestorów, architektów, zarządców budynków. Dokładamy wszelkich starań, by metalowe komórki lokatorskie tworzone były zgodnie z indywidualną specyfikacją każdego z klientów.

Wymiary, sposób zabudowania, wszystko można ustalić przez ich wykonaniem. Wszystko robione jest pod indywidualnego klienta, dzięki czemu możemy elastycznie podejść do każdego zamówienia.

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień na metalowe komórki lokatorskie (nasz adres Warszawa, Al. Reymonta 54).

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty.

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.