Technologia produkcji


Wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników procentuje najwyższą jakością

Czytaj więcej

Obsługa inwestycji


Nasza oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych i deweloperów. Zapraszamy do kontaktu

Czytaj wiecej

Dla kogo pracowaliśmy


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i pracowaliśmy dla wielu firm z różnych branż, między innymi dla ...

Czytaj więcej

O firmie

Jesteśmy długoletnim producentem wyrobów metalowych i stalowych. Znajdą Państwo u nas zarówno gotowe produkty, jak i wysokiej jakości usługi świadczone przed fachowców z długoletnim doświadczeniem. Oferujemy między innymi garaże, bramy metalowe, drzwi stalowe, wyroby z blachy a także wykonujemy usługi ślusarskie, spawalnicze i obróbkę metali. Działamy na terenie Warszawy, aczkolwiek zamówienia przyjmujemy z całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników procentuje najwyższą jakością produkowanych wyrobów. Zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą pierwszorzędną, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie. Nasi fachowcy nie boją się wyzwań, dlatego tworzą zarówno standardowe produkty, jak  i wyroby na indywidualne zamówienie.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami. Wszystkie usługi wykonujemy na czas, z uwzględnieniem wcześniejszych wytycznych. Cieszymy się uznaniem i zaufaniem naszych Klientów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.