Wyroby z blachy

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z blachy, lekkich konstrukcji stalowych oraz wyrobów z metalu na zamówienie.

W naszej ofercie znajda Państwo takie wyroby jak: garaże zbiorcze, bramy metalowe wykonywane na indywidualne zamówienie pod konkretne wymiary, altany śmietnikowe w które zaopatrujemy głownie osiedla mieszkaniowe, balustrady i poręcze, drzwiczki szachtowe i wiele innych. Jesteśmy w stanie wykonać i zaprojektować wyroby z blachy pod konkretne wymiary lub przeznaczenie. W galerii realizacji znajda Państwo bardzo wiele różnych wyrobów z blachy jakie zostały wykonane w naszym zakładzie na terenie Warszawy.

Jeśli więc potrzebują Państwa wsparcia, doradztwa i zamówienia konkretnych produktów, prosimy o kontakt. Uzgodnimy specyfikację zamówienia, wycenimy, zaproponujemy termin i po akceptacji przystąpimy do realizacji. Część produktów mogą Państwo nabyć u nas, na miejscu.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Telefon: 602 23 29 25

Bezpłatna wycena na terenie Warszawy

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż wyrobów stalowych i metalowych.